Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
8 fotografií
Čeladná 887, Čeladná
· Nyní zavřeno (07:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Miura

Restaurace Miura je otevřena denně. V letní sezóně je k dispozici terasa restaurace s výhledem na golfové hřiště. Restaurace Miura nabízí jak A la Carte Menu tak 7, 5, a 3 - chodové degustační Menu. Po konzultaci s šéfkuchařem lze připravit menu „na míru“, sestavené dle Vašich požadavků. Šéfkuchař Michal Göth patří již několik let mezi špičku české gastronomie. Dlouhou dobu ovládal brněnskou gastronomickou scénu, kde působil ve vyhlášené restauraci Kastelán. Do Miura Hotelu přichází se záměrem pozvednout regionální beskydskou kuchyni, kterou zakomponoval do nového á la carte menu. Při sestavování menu si Michal zakládá na použití  prvotřídních surovin od místních beskydských farmářů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Měli jsme poukaz do restaurace na 2 x sedmichodové degustační menu - chuť Beskyd, „předkrmy“ a dezert byl v pořádku a chutné až výborné. Bohužel „hlavní jídlo“ Jehněčí T-bone steak, byl poněkud gumový - tak nějak jsem jej musel více žvýkat, maso bylo ke kosti dosti fixováno, nedalo se normálně oddělit od kosti. Pokud si chcete dát na pití jemně perlivou minerální vodu, tak tu zde nelze objednat, mají v nabídce pouze hodně perlivou minerální vodu svojí značky miura (osobně nemusím k jídlu hodně bublinek a popravdě jsem byl hodně překvapen tak nicotným výběrem minerální vody). V restauraci tohoto charakteru, zaměření a také v ceně tohoto menu si to představuji trochu jinak. S mojí drahou polovičkou jsem byli bohužel zklamaní. Sázka na jistotu je asi hotové jídlo á la carte jako "Králičí stehno na podmáslí a českém kmínu“ nebo „Filet z olivového kuřete na másle“. Jsou podniky v Beskydech (Velké Karlovice, Rožnov p./R.., Bílá) jak 3* tak 4* kde jsou ceny za gastro nižší a kvalita vyšší. Jinak personál ochotný a v pořádku, prostředí příjemné. Pro příznivce golfu je to skvělá volba, občerstvení mají v místě.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

xholoub
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Vynikající JAPONSKÉ degustační menu o 7 chodech! Velmi příjemná atmosféra a skvělá obsluha. Poznali jsme nové jídla a ochutnali maximum. Nejlepší pro nás bylo Sake teryiaki (Pečený losos Teryiaki style). Doporučuji

Roman Dufek
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba