Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Kotyza

V příjemném, stylově vybaveném a klimatizovaném prostředí hotelu se nachází: restaurace a bar (100 míst) s pestrým menu domácích i mezinárodních specialit, salonek (40 míst) vhodný k pořádání promocí, svateb, konferencí a podobně letní terasa (50 míst) skýtající idylický výhled do zahrady hotelu. Příjemné místo k posezení za pěkného počasí. Stylový bar v hotelové hale nabízí široký výběr nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je starší ale pěkné. Jídlo chutnalo dobře ale k dokonalosti mu něco schází, většinou drobnosti. Personál výborný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Jídlo z polední nabídky (steak z vepřového karé + hranolky) velmi podprůměrného vzhledu. chuťově OK. Překvapilo mě to, v restauraci jsem byl opakovaně a jiná jídla z denního menu byla velmi dobrá i pěkně naservírovaná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO