Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Hotel Klášter Teplá

Hotelová restaurace slouží především pro hotelové hosty. Podávají se zde snídaně formou švédských stolů v čase od 8 do 10 hodin.
Tato restaurace je taktéž vhodná na firemní akce, rodinné oslavy, svatby (kapacita 100 míst, venkovní terasa 20 míst). Restaurace Pivnice je otevřena denně. K dispozici je taneční parket, letní terasa (kapacita 110 míst, terasa 30 míst).

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Příjemné umístění poblíž kláštera je pohodlné, ale kvalita služeb je pouze průměrná. Jídlo bylo chutné a vcelku rychle připravené, ale porce se mi zdála poměrně malá. K obědu ujde, ale nic nadprůměrného.

Koudy
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restauraci jsme navštívili jen na dezert po nepříjemné zkušenosti s cukrárnou v Konstantinových Lázních. V neděli v sedm hodin večer jsme byli v restauraci téměř jediní. Obsluha byla milá a ochotná, prostředí čisté a upravené. Čekání na dezert a pití bylo adekvátní a chuť alespoň svého štrůdlu bych hodnotila průměrně.

Cizinka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba