Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Hotel Klášter Teplá

Restaurace otevírá 1. 4. 2016. V hotelové restauraci se podávají snídaně formou švédských stolů, obědy a´la carte nebo jednotné menu. Pivnice se 120 místy je řešena stupňovitě, má dva vnější vchody, bar, taneční parket a zahrádku. Vaří zde klasickou staročeskou kuchyni, ale rádi připraví i vybrané speciality na rautový stůl. V hotelu je k dispozici 65 pokojů, včetně bezbariérových. Dále pak dvě restaurace s kapacitou 100 a 80 míst. V sezóně je hojně využívána letní terasa pro 50 osob. Pro různé akce (kongresy, školení, svatby) zde nabízí historické prostory s kapacitou 80 míst a také salónek se 70 místy. V areálu kláštera se nachází historický park s rybníkem a křížovou cestou. V klášterním rybníku je možné pokusit se chytit rybu, kterou pak zde rádi připraví v místní kuchyni. Za klášterní zdí začíná devítijamkové golfové hřiště, kde si přijdou na své jak pokročilí hráči, tak i začátečníci. Před hotelem začíná několik značených cyklistických stezek, které jsou rovněž vhodné pro in-line bruslení. Nechybí ani jízda na koni (farmy v okolí) a koupání v okolních rybnících.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili jen na dezert po nepříjemné zkušenosti s cukrárnou v Konstantinových Lázních. V neděli v sedm hodin večer jsme byli v restauraci téměř jediní. Obsluha byla milá a ochotná, prostředí čisté a upravené. Čekání na dezert a pití bylo adekvátní a chuť alespoň svého štrůdlu bych hodnotila průměrně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO