Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Jesenice

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Při naší dnešní návštěvě jsme byli více než spokojeni-vše proběhlo naprosto na jedničku-paštika i kachna s vynikající přílohou byla skvělá,dalo nám dost práce vše sníst.Určitě se ještě zastavíme a ještě jednou MOC děkujeme!!!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
v hotelu Jesenice jsme netradičně oslavili narozeniny, využili jsme všech služeb které hotel umožňuje. Wellness, masáže, chutné jídlo, dobré víno, grilované maso. Krásné prostředí a milý personál. Věřím, že příště budou mít k dispozici i na dobré víno dekantační nádobu :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace se nachází v restaurovaném wellness hotelu v krásné přírodě, mimo hlavní komunikaci. Okolo hotelu je krásná zahrada s bazénem a hřištěm pro děti. Obsluha je velice milá a jídlo je velmi chutné. Cena polévka 35 - 45 Kč, 200 gramová grilovaná panenka s houbovým přílivem 180,- Kč.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO