Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Jesenice

Personál kuchyně ovládá přípravu jídel klasické české i mezinárodní kuchyně, jídla ze zvěřiny, steaky, grilovaná jídla i moučníky. Pro výjimečné události a stolování skupin dokáže připravit reprezentaci. Gastronomickou část dokresluje odpovídající nabídka nápojů - velmi dobře ošetřené Plzeňské pivo, kvalitní káva, pestrá škála nealkoholických nápojů a vynikající moravská vína, která pečlivě vybírá sám ředitel Hotelu*** Jesenice. Posezení na hotelové terase umocní gastronomický zážitek. Je z ní fantastický výhled do okolní krajiny a obzvláště podmanivé jsou letní podvečery a babí léto, kdy Jesenicko hraje všemi barvami. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
v hotelu Jesenice jsme netradičně oslavili narozeniny, využili jsme všech služeb které hotel umožňuje. Wellness, masáže, chutné jídlo, dobré víno, grilované maso. Krásné prostředí a milý personál. Věřím, že příště budou mít k dispozici i na dobré víno dekantační nádobu :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace se nachází v restaurovaném wellness hotelu v krásné přírodě, mimo hlavní komunikaci. Okolo hotelu je krásná zahrada s bazénem a hřištěm pro děti. Obsluha je velice milá a jídlo je velmi chutné. Cena polévka 35 - 45 Kč, 200 gramová grilovaná panenka s houbovým přílivem 180,- Kč.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO