Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hotel Jelen

Restaurace při Hotelu Jelen nabízí denně hotová jídla, minutky, pizzy i dětská jídla. V pracovní dny nabízí polední menu za 69Kč. Můžete si zde dát i snídani, a to v čase mezi 07.00 a 10.00 dopolední. Restaurace nabízí široký výběr pokrmů, vedle klasických jídel z masa i jiídla bezmasá, pizzu či speciality na grilu. Provoz kuchyně je denně do 21.00, v pátek a sbotou do 22.00 hodin. Kapacita restaurace je 64 osob. Součástí restaurace je i nekuřácký salonek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Výborná krkovice a vývar
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Nemohu hodnotit jídlo, dali jsme si pouze kávu. Jídelní lístek vypadal velmi dobře, ale bohužel i v nekuřáckém salonku byl tak silně cítit kouř, že pro citlivé jedince nedoporučuji...
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Skvělá restaurace. Sice ve starém stylu. Dlouho se tu nic nezměnilo. Velmi dlouhý jídelníček. Panenka byla výborná muzu jen doporučit. A tocena kofola byla skvělá.
Restaurace Hotel Jelen
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO