5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

  • Obzor
    Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 221, 54221
Zobrazit další

Informace Hotel Hvězda

Hotel Hvězda nabízí stylovou restauraci, která patří mezi vyhlášené podniky tohoto kraje a kde uvaří speciality nejen pokrmy ze staročeské kuchyně, ale i kousky z kuchyně mezinárodní. Vaří zde pouze z čerstvých surovin. Pro rodiny s dětmi je zde připravena nekuřácká sekce s dětským koutkem. Dále je k dispozici salónek ideální pro pořádání skupinových akcí a oslav. V létě možnost využít zahrádku, jejíž součástí je i dětské hřiště. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Zajeli jsem do Pece na prazdniny a trosku prosmejdit mistni podniky a hodnotit. Volba padla i na Hvezdu. Jeden den jsme sli kolem a videli, ze je dost narvano. V jidle se tady rozhodne nezklamete. Obrovske porce tudiz pomer cena/ vykon paradni, tradicni ceska kuchyne, zadne nesmyslne pokusy. Svickova unikatni, hambac taktez. Žebra prumerna. Druhy den jsme dali obed a sejkory a kynutej knedlik TOP. Dobrej cernej kozel. Pan vedouci vstricnej, pohodovej. Prijdem zas.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace