Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Gálik

Restaurace má výbornou a cenově dostupnou kuchyni. Ochutnat zde můžete pravé valašské speciality, domácí slivovičku, moravská vína i řadu mezinárodně oblíbených specialit. Každoročně jsou zde pořádány speciální kulinářské týdny, zvěřinové nebo zabijačkové hody, které patří k již tradičním akcím hotelu. Restaurace nabízí kapacitu 115 míst a v létě posezení na venkovní terase s kapacitou dalších 30 míst.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace obyčejná, jídlo bylo docela dobré,stůl hezky nachystaný, ale obsluha byla neprofesionální, nesehraná, vše hodně trvalo i než si Vás někdo všiml a celkově dojem zklamání.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Na první pohled (ten z venku) nás celý hotel trochu šokoval - klasický rekreační objekt z minulé éry... Ve Velkých Karlovicích jsme to úplně tak nečekali. Nejlépe bylo uvnitř, kde na dům zkrátka nevidíte. :-) Restauraci jsme navštívili v době oběda. Personál sice trochu zmatený, ale pohotový a na nic jsme dlouho nečekali. Jídlo dobré, ceny rozumné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
PERSONÁL, PROSTŘEDÍ,JÍDLO = VYNIKAJÍCÍ, MOHU JEN DOPORUČIT
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO