Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace hotelu Galant

Pro milovníky vína a dobrého jídla v restauraci hotelu Galant připravili koncept netušených možností. Ochutnávat můžete nejen vína základní, ale i přívlastková a luxusní, která jsou jidne k dispozici výhradně po celých lahvích! Pro firemní a společenské akce je zde k dispozici i uzavřený salonek, který lze využít k uzavřené degustaci vína, či firemnímu jednání.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Velice zajímavý zážitek, který spočíval v tom, že nejdříve jsme čekali asi 20 minut na to, až k nám někdo přijde s jídelním lístkem, následně personál nebyl schopen určit, co z jídelního lístku mají a co nikoliv, dále mi asi po 40 minutách přinesli současně polévku s druhým jídlem (ale jen pro jednoho člověka) a ostatní se dočkali až po dalších 15 minutách, kdy jsme se připomenuli. Nebýt jediného čišníka, který se pokoušel situaci zachránit, dal bych bodování mnohem negativnější. Škoda...když jsem zde byl na konferenci, přístup byl zcela jiný. Není to množstvím personálu, ale jeho kvalitou (samý brigádník).
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná venkovní restaurace. Hodně stání na kola což se hodilo. Obsluze to trochu drhlo, ale vše objednané jsme nakonec dostali. Jídlo bylo dobré a ceny celkem přijatelné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Sympatický, čistý interiér. Velice schopná obsluha, vrchní nás okamžitě usadil a všichni číšníci se nám pečlivě věnovali. V menu měli pouze velikonoční nabídku, a všechno bylo na skvělé úrovni. Jehněčí i králíka zvládli jako málokde. K pití nabízí vlastní pivo, nepasterovaný nefiltr, a také svoje víno. Určitě se rádi vrátíme, až pojedeme kolem.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO