4 fotky

Restaurace hotelu Galant

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace hotelu Galant

Pro milovníky vína a dobrého jídla v restauraci hotelu Galant připravili koncept netušených možností. Ochutnávat můžete nejen vína základní, ale i přívlastková a luxusní, která jsou jidne k dispozici výhradně po celých lahvích! Pro firemní a společenské akce je zde k dispozici i uzavřený salonek, který lze využít k uzavřené degustaci vína, či firemnímu jednání.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Velice zajímavý zážitek, který spočíval v tom, že nejdříve jsme čekali asi 20 minut na to, až k nám někdo přijde s jídelním lístkem, následně personál nebyl schopen určit, co z jídelního lístku mají a co nikoliv, dále mi asi po 40 minutách přinesli současně polévku s druhým jídlem (ale jen pro jednoho člověka) a ostatní se dočkali až po dalších 15 minutách, kdy jsme se připomenuli. Nebýt jediného čišníka, který se pokoušel situaci zachránit, dal bych bodování mnohem negativnější. Škoda...když jsem zde byl na konferenci, přístup byl zcela jiný. Není to množstvím personálu, ale jeho kvalitou (samý brigádník).

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Sympatický, čistý interiér. Velice schopná obsluha, vrchní nás okamžitě usadil a všichni číšníci se nám pečlivě věnovali. V menu měli pouze velikonoční nabídku, a všechno bylo na skvělé úrovni. Jehněčí i králíka zvládli jako málokde. K pití nabízí vlastní pivo, nepasterovaný nefiltr, a také svoje víno. Určitě se rádi vrátíme, až pojedeme kolem.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace