Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Farma

Kvalitní suroviny, poctivá práce a láska k profesi jsou základními stavebními kameny kvalitní gastronomie. Tady pracují zejména s regionálními surovinami od místních chovatelů a pěstitelů. Velkou chloubou jsou ryby z vlastní produkce, které Vám rádi nabídnou od jara do podzimu dle aktuální nabídky. Kromě vnitřních prostor restaurace si můžete v letních měsících vychutnat krásný výhled ze sluncem zalité terasy. Pravidelně Vám nabízí tradiční gastronomické akce, např. podzimní svatomartinské dny, zimní masopustní hodování nebo jarní chřestové dny.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na ceste od D1 do Pelhrimova asi nejprijemnejsi zastavka na jidlo. Candat mile prekvapil, svickova s hlivou ustricnou a bramboracky byla zajimava. Lehkym zklamanim byla naopak cesnecka.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo výborné, velké porce,prostředí dostačující, ovšem obsluha se spíše bavila hlasite mezi sebou a hosté to moc nezajímalo. Restauraci určitě navštívíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO