Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Hotel Farma

Kvalitní suroviny, poctivá práce a láska k profesi jsou základními stavebními kameny kvalitní gastronomie. Tady pracují zejména s regionálními surovinami od místních chovatelů a pěstitelů.
Velkou chloubou jsou ryby z vlastní produkce, které Vám rádi nabídnou od jara do podzimu dle aktuální nabídky. Kromě vnitřních prostor restaurace si můžete v letních měsících vychutnat krásný výhled ze sluncem zalité terasy. Pravidelně Vám nabízí tradiční gastronomické akce, např. podzimní svatomartinské dny, zimní masopustní hodování nebo jarní chřestové dny.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Velká restaurace s několika místnostmi v rustikálním stylu (ale ne kýčovitá). Velmi rychlá obsluha i kuchyně a opravdu příjemný personál. Na výběr není extra mnoho jídel, ale jsou rozmanitá. Občas se sem rádi vracíme.

Václav Fuksa
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ještě v půl třetí byla restaurace plná, ale číšník byl excelentní: posadil nás na gauč a do deseti minut uvedl ke stolu. Moc dobré jídlo i káva, ale domácí ledový čaj byl téměř bez chuti a vůně. Ceny mi přišly být poměrně vysoké: např. smažený sýr s přílohou 170 Kč. Výběr dobrý.

Václav Fuksa
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno