Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

2 fotografie
Randova 111, Klatovy
· Právě otevřeno (10:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurant Hotelu Ennius

Stylově řešená restaurace s replikami interiéru 16.století a staročeskou pecí nabízí speciality staročeské i světové kuchyně. Venkovní terasa
je pak určena pro 50 hostů. Ve třetím podzemním podlaží je Katovna upravená pro stolování až 30 hostů (vhodné pro večírky, oslavy apod.).

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Byl jsem zde dnes s přáteli, abych ohodnotil jídlo, musím říct že česneka opravdu skvělá a to ji nevyhledávám. Dále jsme měli gulášovou a byla průměrná, další polévku kterou jsme měli byla lososová s krutony, byla mdlá a bez chuti. Dále jsem měl možnost ochutnat, srnčí guláš, byl bohužel průměrný.... Nejlepší zážitek byly boloňské špagety, které přišli rozvařené, ragů bylo opravdu malinko, ale hlavní problém byla voda, protože si nikdo evidentně nedělal problém s jejich přeceděním. V talíři bylo asi 100ml vody a to bez nadsázky. Co se týče personálu, paní byla velmi zmatená, skleničku mi odnesla, ale nikdo mi nenabídl druhé pivo a pro 4 lidi jsme dostali jen jeden jídelák. Až co jsem ji proprosil, když přišla potřetí zda máme vybráno, zda-li by nám mohla přinést alespoň druhý jídelák. A za špagety nikdo neřekl ani ,,promiň" po vrácení této delikatesy si přítelkyně vzala raději jen smažák, který byl dobrý ale opečené brambory přistály na stole s černými kousky, které byly pravděpodobně ze spálenin z předchozího vaření.Na návštěvu jsem se velice těšil, ceny byly přijatelné, ale zažitek spíše záporný. Podruhé bych se sem nevrátil, nemám na co.

Berkys
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno