Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Resstaurant hotelu Elzet

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
v restauraci bylo prazdno presto jsme si zde dali jidlo. Prostředí pusobilo preplacene. Dali jsme na doporuceni. Drstkova byla dobra. Pecivo cerstvy. Salát zajímavě dochuceny.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace s hotelm u hlavni silnice. Z venku to vypadalo krasne. Ve vnitr nebyli zadni lide. Ozdoba stromu byla dost preplacana. Horni patro bylo hezčí. Drstkova polevka byla super.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme s kolegy navštívili několikrát a využíváme ji pro delší porady (v restauraci se zdržíme většinou kolem 4 hodin). Restaurace má příjemné prostředí jak pro jednání tak pro obchodní oběd. Bohužel musíme konstatovat, že obsluha je návštěva od návštěvy nepříjemnější. Z poslední návštěvy jsme dokonce měli pocit, že nás záměrně zanedbává. Obsluha tedy kazí celkový dojem na restauraci (není myšlena všechna obsluha).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO