5 fotek

Restaurace Resstaurant hotelu Elzet

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Resstaurant hotelu Elzet

V restauraci si můžete pochutnat jak na tradiční české tak i mezinárodní kuchyni. Díky vlastním regionálním receptům zde získali certifikát projektu Czech Specials. Další chloubou této restaurace jsou prvotřídní hovězí steaky připravované na lávovém grilu a rybí speciality z čerstvých ryb z vlastních sádek. Restaurace má kapacitu 102 osob a je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část oddělenou kruhovým barem s 5ti LCD televizory. V létě jsou k dispozici dvě zahrádky s květinovou výzdobou.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Restauraci jsme s kolegy navštívili několikrát a využíváme ji pro delší porady (v restauraci se zdržíme většinou kolem 4 hodin). Restaurace má příjemné prostředí jak pro jednání tak pro obchodní oběd. Bohužel musíme konstatovat, že obsluha je návštěva od návštěvy nepříjemnější. Z poslední návštěvy jsme dokonce měli pocit, že nás záměrně zanedbává. Obsluha tedy kazí celkový dojem na restauraci (není myšlena všechna obsluha).

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace