Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek
Na mapě

Informace Restaurant hotelu Elzet

Restaurace Elzet je místem, kde se báječný kulinářský prožitek mísí s pohodovou atmosférou rodinného hotýlku.

Zde si  můžete pochutnat jak na tradiční české, tak i mezinárodní kuchyni. Jejich chloubou jsou prvotřídní hovězí steaky připravované na lávovém grilu a rybí speciality z čerstvých ryb z vlastních sádek.

V létě jsou k dispozici dvě zahrádky s květinovou výzdobou.  

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Obsluhu jsme nezajímali objednal jsem si pikantní kotlík ,servírována jakási směs zeleniny bez chuti s masem politým kupovanou omáčkou servírováno v hlubokém talíři - nechutné

 • Uživatelská fotka z Restaurant hotelu Elzet
Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Pěkný, na první pohled zajímavý exteriér, příjemný a útulný interiér. Obsluha je výkonná a chladně profesionální, ani jediný úsměv jim za celou dobu mé návštěvy neozdobí tváře. Fungují dobře, ale nepřidávají nic navíc. Jídlo ani ryba, ani rak, chybí nápad a pokulhává i provedení. Na zamilování se to zozhodně není, ale na druhou stranu to není ani žádné velké zklamání zklamání.

nergal
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

v restauraci bylo prazdno presto jsme si zde dali jidlo. Prostředí pusobilo preplacene. Dali jsme na doporuceni. Drstkova byla dobra. Pecivo cerstvy. Salát zajímavě dochuceny.

Milinikos
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno