Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Resstaurant hotelu Elzet

V restauraci si můžete pochutnat jak na tradiční české tak i mezinárodní kuchyni. Díky vlastním regionálním receptům zde získali certifikát projektu Czech Specials. Další chloubou této restaurace jsou prvotřídní hovězí steaky připravované na lávovém grilu a rybí speciality z čerstvých ryb z vlastních sádek. Restaurace má kapacitu 102 osob a je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část oddělenou kruhovým barem s 5ti LCD televizory. V létě jsou k dispozici dvě zahrádky s květinovou výzdobou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
v restauraci bylo prazdno presto jsme si zde dali jidlo. Prostředí pusobilo preplacene. Dali jsme na doporuceni. Drstkova byla dobra. Pecivo cerstvy. Salát zajímavě dochuceny.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace s hotelm u hlavni silnice. Z venku to vypadalo krasne. Ve vnitr nebyli zadni lide. Ozdoba stromu byla dost preplacana. Horni patro bylo hezčí. Drstkova polevka byla super.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme s kolegy navštívili několikrát a využíváme ji pro delší porady (v restauraci se zdržíme většinou kolem 4 hodin). Restaurace má příjemné prostředí jak pro jednání tak pro obchodní oběd. Bohužel musíme konstatovat, že obsluha je návštěva od návštěvy nepříjemnější. Z poslední návštěvy jsme dokonce měli pocit, že nás záměrně zanedbává. Obsluha tedy kazí celkový dojem na restauraci (není myšlena všechna obsluha).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO