Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Continental

Prvorepubliková kavárna s restaurací se nachází v útrobách hotelu Continental, jehož tradice se datuje již od roku 1895. Budova má jedinečnou polohu v historickém centru Plzně s výhledem do Křižíkových sadů. Café & Restaurant nabízí útulné zázemí pro až 150 hostů s možností variabilního uspořádání prostor pro nejrůznější setkání. Kuchařský tým prezentuje své umění nejen Českou kuchyní v moderním pojetí, ale i mezinárodní v její autentické podobě. Kuchařské nadání si můžete vyzkoušet ráno při snídani, v poledne při obědě či večer při setkání s vašimi přáteli.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace není špatná (byť prostředí na vás dýchá osmdesátými léty). Obsluha milá. Jídlo bylo dobré, nicméně ve 12 hodin už neměli všechna nabízená jídla z denního menu, což výsledný dojem kazí.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostředí, které vás vtáhne o pár desítek let zpátky. Vše doplňuje i reprodukovaná jazzová hudba. Jídlo je lepší standard a obsluha ve většině případů velmi příjemná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO