Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Caffe City restaurant

Přehled hodnocení
76% celkově
81% personál
83% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi prijemna restauracia s vybornym jedlom a prijemnou obsluhov. Jedine male negativum bola momentalna nepritomnost capovanej Plzne. Inak hodnotim rozhodne pozitivne :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí by ušlo, až na ty plastové ubrusy :( Po celou dobu po place volně pobíhal psík jedné ze zaměstnankyň, možná to byla majitelka... ale i tak... Obsluha byla zpočátku ochotná, ale po jídle už číšníka vůbec nenapadlo, že bych si možná rád objednal ještě jedno pivo a raději šel ven kouřit. Také nás překvapilo, že neměl žádný dress code, ale byl normálně oblečený v džínách a svetru. Možná to ani nebyl číšník...
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí velmi příjemné a klidné. V jídelním lístku na výběr jedno lepší jídlo než druhé, a pak připravené chutnalo výtečně! Personál umí poradit s výberem a doporučit dle preferencí hosta.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva této restarace pro nás byla zklamáním. Měla to být "lepší" večeře k narozeninám. Plastový ubrus překrytý vrchním-látkovým, ten byl ušpiněn od nějaké předchozí konzumace.Na jídelním listku na webu je degustační menu za 399, na jídelním lístku v restaurace je za 499. Předkrm jsme měli zmrzlý tatarák z lososa. Hlavní jídlo průměrné. Steak rozhodně nebyl medium, ale krvavý. A to nás servírka ubezpečovala, jakého mají machra kuchaře na steaky. Do této restaurace už se nevrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha v City restauraci je na vysoké úrovni. Jídlo je perfektně servírované a výborně připravené. Výborná kombinace chutí. Prostředí je příjemné a obsluha pozorná.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace s prijemnym interierem a atmosferou. Tu dotvari i chovani a vystupovani personalu. Do niceho netlaci, ale dokazi poradit. Vyber jidla a jidlo samotne bylo dobre.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc pěkná hotelová rerstaurace, nabízející dobrou a kvalitní kuchyni.Zkusili jsem candáta a hovězí guláš a oboje bylo vynikající. Líbilo se mi bílé a čistě vypadající prostředí.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
PROSTŘEDI JE PŘIJEMNÉ A I PAN KUCHAŘ KTERY ZA NAMI PŘIŠEL ABY SE ZEPTAL JAK NAM CHTNÁ A I NAS INFORMOVAL O PŘIPRAVĚ JIDEL A I NÁM NABIDIL VYBORNOU SLADKOU TEČKU PO SKVĚLÉ VEČEŘI

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO