Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Hotel Bílý kůň

Pokud hledáte restauraci v Lokti, která uspokojí veškeré Vaše požadavky, pak neváhejte využít služeb restaurace hotelu Bílý Kůň. Nabízí výběr ze specialit české i mezinárodní kuchyně, doplněný o výběr moravských a českých vín. V době oběda můžete využít nabídky denních menu za velice příznivé ceny.
Druhá část restaurace pokračuje otevřenou historickou Schwarzenbergskou terasou s dětským koutkem. Vnitřní restaurace hotelu “Bílý Kůň” pojme 70 hostů a venkovní terasa až 120 hostů.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba