Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Beránek

Hotelová restaurace je nekuřácká s odděleným prostorem pro kuřáky. Má kapacitu 68 míst u stolu. Oddělený salónek dobře poslouží pro pořádání Vašich soukromých nebo firemních akcí.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Obsluha nás vykázala od stolu z nekuřácké části neboť měla být rezervována. Žádné označení žádné upozornění, jen neochotný personál dávající jasně najevo co si myslí o víkendové práci. Jídlo nedochucené a přesolené (polévka), hlavní ve stylu UHO plavající v omastku. Talíře studené a příbory by více péče taky zasloužily. Pobíhající a štěkající psi dodají atmosféru chlívku. Pivo je ke stolům doneseno po jednom a rychle padající pěna odhaluje kvalitu piva a čistotu sklenic. Ideální pro otrlé, zájemce o střevní pohodu a chemiky amatéry.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO