Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Hotel Beránek

Restaurace hotelu Beránek nabízí stravování v příjemně útulném prostředí. Poloha přímo v centru města je výhodná jak pro ubytování na služební cestě, tak pro prázdninové ubytování turistů, cyklistů a rodin s dětmi. Na dosah jsou pamětihodnosti města i krásná okolní příroda.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  2

Obsluha nás vykázala od stolu z nekuřácké části neboť měla být rezervována. Žádné označení žádné upozornění, jen neochotný personál dávající jasně najevo co si myslí o víkendové práci. Jídlo nedochucené a přesolené (polévka), hlavní ve stylu UHO plavající v omastku. Talíře studené a příbory by více péče taky zasloužily. Pobíhající a štěkající psi dodají atmosféru chlívku. Pivo je ke stolům doneseno po jednom a rychle padající pěna odhaluje kvalitu piva a čistotu sklenic. Ideální pro otrlé, zájemce o střevní pohodu a chemiky amatéry.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Krochová
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba