Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hotel Admirál

  Otevírací doba naší restaurace je od 10:00 do 23:00. Celá restaurace včetně salónku a kryté terasy dětským koutkem je nekuřácká. Celková kapacita restaurace je 130 míst. Letní otevřená terasa poskytuje příjemné posezení s výhledem na jezero Lipno.

    Nabízíme možnost snídaně formou teplého a studeného bufetu. Snídaně se podávají od 8:00 do 10:00. Srdečně zváni jsou i neubytovaní hosté. Cena pro dospělé je 139 Kč, pro děti 98 Kč.

    Každý den připravujeme dvě speciální menu, která zahrnují polévku a hlavní jídlo. Cena menu je 119 Kč.

    Vybrat si u nás můžete z české i mezinárodní kuchyně. Sladkou specialitou naší restaurace jsou domácí kynuté borůvkové knedlíky. Přijďte ochutnat a věříme, že budete odcházet s pocitem příjemně strávených chvil.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V nabídce je česká klasika která ničím nepřekvapí ani neurazí. Obsluha je spíše mírně nadprůměrná. Ceny jsou trochu vyšší, nejspíše pro turistickou lokalitou. Potěší dětský koutek. Nicméně celkové vzato si restauraci nebudete dlouhodobě pamatovat ani negativně ani pozitivně.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO