Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurant Horská chata Portášky

Horská chata Portášky nabízí zákazníkům příjemnou atmosféru a nádherný výhled. Kuchyně nabízí široký výběr klasických českých a mezinárodních jídel. Kapacita restaurace je 50 míst, je zde rovněž možnost stravování na vyhlídkové terase pro 100 osob. Součástí restaurace je kulečník, stolní fotbálek a šipky. Pro děti do 6-ti let je k dispozici dětský koutek. Celý prostor je pokryt signálem bezdrátové sítě WiFi. Při příznivém počasí zde připravují na objednávku grilování (např. zelenina, kuřecí, krůtí, vepřové, hovězí maso, ryby), rožnění (selátko, krůty, jehně) a jiné gastronomické aktivity. V případě přání hostů je obsluha ochotna poupravit otevírací dobu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    3

Karel Chýla
Nedoporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba