Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Horal

Restaurace s celoročním provozem se nachází přímo v areálu kempu v přízemí penzionu Horal. Kapacita je 36 míst uvnitř restaurace a dalších 25 míst v proskleném salonku. Před vchodem je terasa s grilem. Připravují zde českou kuchyni, saláty, dezerty, poháry. Možnost pořádání oslav. Součástí je Letní Bistro, které slouží pro návštěvníky koupaliště. Před Bistrem je posezení s výhledem na vodní plochu koupaliště. Je zde možnost ubytování v penzionu Horal, který má 4 útulné pokoje s výhledem na jihovýchod. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, na pokoji je také vždy mýdlo a ručník pro každého hosta. Součástí výbavy je lednice, TV se satelitním příjmem a WiFi připojení. Pro ubytování také slouží malé a velké chatky, 6 pohodlných karavanů a 50 míst pro stany.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO