Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 36x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Holiday

Restaurace Holiday se nachází v klidné lokalitě na břehu řeky Svaratky u bývalé Sokolovny na ulici Svratecká 11 v Brně ve čtvrti Komín. Restaurace je zařazena do rozvoje bezpečných cyklistických tras, takže se k nám dopravíte bezpečně i na kole. V letošním roce 2009 započala rozsáhlá rekonstrukce zahrádky. Návštěvník si nyní může vybrat, zda se bude slunit u nových stolků, nebo dá přednost zastřešenému posezení pod novou pergolou s možností sledování Lcd televize – sportovní přenosy, hudební kanály atd. U venkovního grilu si můžete dopřát lahodných klobásků či steaků. Našim hostům nabízíme vyhlášená pivní žebírka, grilovaná kolena, steaky z kuřecího a vepřového masa, připravovaná vždy z čerstvých surovin. V jarních a letních dnech můžete navštívit rozsáhlou zahrádku s dětským koutkem, nafukovacím hradem, trampolínou. Pro vaši zábavu je k dispozici venkovní jukebox, nebo šipkový automat. Zajistíme vám rodinné oslavy, promoce, maturitní večírky a další i bláznivé veselí, dle vašich požadavků. Na vaše přání zajistíme karaoke, živou muziku, opékané selátko nebo kýtu, tak, aby ten váš večer se stal opravdu nezapomenutelným!

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jak je tu vzdy zvykem: Prijemna obsluha, vynikajici zebra i pecene koleno, vyborne pivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Rezervace byla v pořádku, na zahrádce jak jsme chtěli. Obsluha byla milá a ochotná, vše bylo v pořádku. Mrzí mě že jsme spěchali a nestihli jsme žebra... určitě se stavíme ;)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha trochu pomalejší, ale co jsme potřebovali, toho se nám dostalo. Paní byla sice milá, ale na zaplacení jsme čekali dlouho. Příště bychom ocenili trochu víc elánu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO