Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 35x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Holiday

Restaurace Holiday se nachází v klidné lokalitě na břehu řeky Svaratky u bývalé Sokolovny na ulici Svratecká 11 v Brně ve čtvrti Komín. Restaurace je zařazena do rozvoje bezpečných cyklistických tras, takže se k nám dopravíte bezpečně i na kole. V letošním roce 2009 započala rozsáhlá rekonstrukce zahrádky. Návštěvník si nyní může vybrat, zda se bude slunit u nových stolků, nebo dá přednost zastřešenému posezení pod novou pergolou s možností sledování Lcd televize – sportovní přenosy, hudební kanály atd. U venkovního grilu si můžete dopřát lahodných klobásků či steaků. Našim hostům nabízíme vyhlášená pivní žebírka, grilovaná kolena, steaky z kuřecího a vepřového masa, připravovaná vždy z čerstvých surovin. V jarních a letních dnech můžete navštívit rozsáhlou zahrádku s dětským koutkem, nafukovacím hradem, trampolínou. Pro vaši zábavu je k dispozici venkovní jukebox, nebo šipkový automat. Zajistíme vám rodinné oslavy, promoce, maturitní večírky a další i bláznivé veselí, dle vašich požadavků. Na vaše přání zajistíme karaoke, živou muziku, opékané selátko nebo kýtu, tak, aby ten váš večer se stal opravdu nezapomenutelným!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Rezervace byla v pořádku, na zahrádce jak jsme chtěli. Obsluha byla milá a ochotná, vše bylo v pořádku. Mrzí mě že jsme spěchali a nestihli jsme žebra... určitě se stavíme ;)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha trochu pomalejší, ale co jsme potřebovali, toho se nám dostalo. Paní byla sice milá, ale na zaplacení jsme čekali dlouho. Příště bychom ocenili trochu víc elánu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
:)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO