Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 86x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hliněná bašta

Oblíbená, příjemná restaurace, která nabízí zejména živé humry z vlastních akvárií, velký výběr steaků či speciality z čerstvých mořských ryb. K dispozici je letní terasa nad rybníčkem nebo dva oddělené salonky ve věži. K jídlu patří též dobré víno, které zde můžete ochutnat, nabízí např. vína francouzská, chilská a španělská.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo z čerstvých surovin. Krásné prostředí s pěknou terasou u rybníčku. Vhodné pro rodiny s malými dětmi. Všude mají hračky, houpačky, skluzavky nebo se můžou podívat na králíky nebo kozu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo velice chutné a krásně naservírované. Byla jsem mile překvapena, že na jídlo jsme ani moc dlouho nečekali. Obsluha mohla být trochu víc ochotná a usměvavá. U takovýho typu podniku bych očekávála, že nenaučtují košík pečiva, který se nabízí při čekání na jídlo. Ale to prostředí a jídlo za to stojí tam zajít. Navíc bylo krásné počasí, tak jsme měli možnost posedět na terase vedle rybníčku, přímo kouzelná podzimní atmosféra.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace , která splnila moji představu o obchodním jednání se zákazníkem, velmi příjemné prostředí, kvalitní personál, vynikající jídlo. Rád se do této restaurace budu vracet.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO