Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace The Crack Irish Pub § Himalaya

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik je velmi příjemný, klidný, s ochotným personálem, který umí dobře poradit s výběrem exotických jídel. Překvapila nás široká nabídka pokrmů indické kuchyně, ochutnali jsme předkrm, polévku, jehněčí maso Lamb Madras a placky "garlick naan". Byl to skvělý zážitek, určitě sem brzy zajdeme znovu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme docela zklamaní z toho, že nepálská restaurace už tu zřejmě nefunguje. Měly by se aktualizovat informace. Každopádně nepálské menu nebylo a tak jsme si chtěli dát standardní polední menu. Tam však už o půl druhé měli jen dvě jídla, jiné nezbyly. Polévku nám rychle udělali česnečku, protože ani ta jim nezbyla. Jídlo bylo průměrné, měli jsme kuřecí tortillu. Na ty ceny asi celkově dobré... Ale pokud chcete něco lepšího, asi nedoporučím.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obecně jsme byli spokojeni. Jídlo bylo dobré, ale průměrné. Obsluha byla příjemná a prostředí bylo také pěkné. Rozhodně ale restauraci doporučujeme. Určitě se zase vrátíme :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO