Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 7x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Havírna

Havírna je zrekonstruovaný objekt na konci obce Letovice. Penzion kromě ubytování nabízí stylovou restauraci s krbem, kde podávají speciality na lávovém grilu, pizzu a moravskou kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
No. Především by v kuchyni měli ubrat na pepři - pálila nás žáha do druhého dne (vezli jsme s sebou i babičky, takže to fakt bylo nepříjemné). Přijeli jsme po dlouhé cestě s tím, že se stavíme v Letovicích na jídlo, už samotný fakt, že v tomhle maloměstě nemáte příliš z čeho vybírat, byla tahle restaurace téměř jasnou (i jedinou) možností. Prostředí ... no. Ve zkratce bych řekla, že i když restaurace nemá kdovíjakou adresu/možnosti, vůbec neznamená, že musí být nutně špatná - naopak si umím představit, že by mohla využít nulové konkurence a vyšlápnout tak pěkně nahoru super jídlem. Ale s tím, co jsme viděli, to rozhodně nepůjde. Není to jen o tom, že si do jídeláku dáte sekci 4 jídel s označením "moderní" - je to i o tom, že v restauraci bude čisto, ne špinavé ubrusy, slánka s muškami uvnitř, výhled na harampádí v zahradě, plastové židle jako venkovní posezení atd. Jediné, čemu dám palec nahoru je milá slečna, která nás obsluhovala a parmazánové rýži (příloha). Příště ale raději pojedeme o město dál.
Celkově     
personál 3
prostředí 1
jídlo 1
No nevim, prostredi celkem ujde, hruza jsou teda ty plastove stoly a zidle venku na terase. Jidlo bylo neuveritelne prepeprene, slanka s mouchou vevnitr. Nejvetsi plus bych videl v mile obsluze.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO