Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 44x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Havana

Restaurace Havana se specializuje na kubánskou kuchyni. Všechny pokrmy jsou připraveny z originálních a čerstvých surovin. Dále zde naleznete širokou nabídku moravských i světových vín. Denně připravují obědové menu. V letních měsících můžete posedět na venkovní zahrádce. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
První návštěva ve mně zanechala velmi pozitivní dojem. Příjemné, klidné prostředí, výborná kuchyně i milá obsluha. Restauraci jsem si přidala do oblíbených podniků.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo mě mile překvapilo, vše bylo velmi dobré - tatarák, smažené jalapeňos, středomořský salát i salát coleslaw. Jedině bych snad ubrala oleje/tuku ve středomořském salátu - přece jen si saláty často dávají ženy s motivací dát si něco lehčího a tady bylo oleje opravdu celkem dost. Zahrádka je velmi příjemná a hřiště vedle ní skvělé pro děti. Doporučuji domácí malinovku - lepší jsem snad ještě neměla.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Před měsícem jsme se vrátili z Kuby a chtěli jsme porovnat místní speciality s těmi co se nabízí v ČR. Už samotné prostředí a hudba nás vrátila zpět:-) Jídlo bylo výborné, obsluha milá a velkou výhodou je velká zahrádka před restaurací.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO