Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 42x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Havana

Restaurace Havana se specializuje na kubánskou kuchyni. Všechny pokrmy jsou připraveny z originálních a čerstvých surovin. Dále zde naleznete širokou nabídku moravských i světových vín. Denně připravují obědové menu. V letních měsících můžete posedět na venkovní zahrádce. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Před měsícem jsme se vrátili z Kuby a chtěli jsme porovnat místní speciality s těmi co se nabízí v ČR. Už samotné prostředí a hudba nás vrátila zpět:-) Jídlo bylo výborné, obsluha milá a velkou výhodou je velká zahrádka před restaurací.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Hezké prostředí s dobrým jídlem, personál by se mohl trošku víc usmívat, ale chápu, že ne každého to baví. Jídlo si drží už pár let poměrně vysokou kvalitu nám osobně teda chutnalo
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na jídlo jsme sice čekali trochu déle, ale pak nebylo špatné. Číšník se nám za to omlouval, byl moc milý a ochotný. Trochu problém byl s uplatněním restu voucheru, obsluha ho vůbec neznala, ale to se také brzo a bez problémů vyřešilo. Takže celková spokojenost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO