Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Haštalský dědek

Přehled hodnocení
77% celkově
74% personál
72% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 8x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Po příchodu jsem čekala 20 minut na to, abych si mohla objednat. Po 22. hodině (na kterou jsme měli rezervaci) je zavřená kuchyň, takže člověk nedostane ani nakládaný hermelín. Ačkoliv byl podnik plný maximálně z poloviny, je tam velmi hlučno, museli jsme na sebe křičet. Takže to vypadá, že jediná výhoda tohoto podniku je levné pivo.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 5
Neuveritelne dlouho jsme cekali na jidlo skoro hodinu.... Piti jsme dostali hned, jidlo ale dobre
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tak tato restaurace kousek od centra neměla chybu. Výborný gulášek, tanková desítka z Krušovic za 32 Kč, to vše na jedničku. Až budeme příště zase v Praze, určitě tento lokál opět navštívíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Přišli jsme sem na oběd, restaurace byla úplně plná a co nás nejvíce překvapilo bylo, když jsme si všimli, že u vedlejšího stolu kouří. Nevíme jestli tu mají i nějakou nekuřáckou část, ale v době obědů je to každopádně nevhodné.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
S ohledem na to, ze se restaurace nachází jen kousek od ulice Dlouha, ja to místo, které je absolutně Top v případě, ze se člověk bude chtít levné najíst i napít před člověk vyrazí parit do Dlouhé. Doporucuju jednoznacne! Tankový pivo za 31kc? Super
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobrá restaurace v tomto okolí za velmi přívětivé ceny v této lokalitě. Mají i točenou kofolu pro řidiče, jídlo je lepší průměr. Jediné co bych oželela je kuřácká přední část. Nekuřácká část je bezva, občas bývá obsazena. Restaurace také disponuje plátnem a projektorem což v průběhu nějakých sportovních událostí také rádi využíváme.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Bylo to v pohodě. Nejlepší tam byl ten průvan a ledový tankový pivo, který patří v okolí nám. rep a Dlouhé ulice k těm levnějším, což je OK. Personál byl Ok. Zase se vrátím.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo bylo dobré. Pivo z tanku je přidaná hodnota, která se počítá. Celkově se dá říci, že jsem byl spokojen. Nekuřácký solónek na mě působil dost stísněně. Nemá žádnou atmosféru, je lepší sedět mezi kuřákama. Pokud se chcete v centru Prahy dobře a LEVNĚ najíst, je to jasná volba.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO