Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hanoi

Přehled hodnocení
82% celkově
78% personál
78% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, celkem decentní výzdoba a hudba. Jídlo dobré, porce slušné, ceny mírné, jídelníček dlouhý, obsluha i kuchař rychlí: celkem jsem tam strávil 37 minut, a to jsem v klidu snědl oběd o 3 chodech. Na oběd o polední pauze ideální.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Podzemní příjemně členitá restaurace připomínající nejvíce vinárnu. Na vietnamskou restauraci dost vkusná výzdoba, zajímavé obrazy. Potěšila mě hudební kulisa: tichá, instrumentální, evropská. Bohatý výběr, ale jídelníček i jednotlivá jídla jako by byly směsí Vietnamu a české Číny. Vše bylo ovšem chutné a dost levné. Na jídlo jsem nečekal dlouho. Platí se u baru, to je podle mě vada na kráse. Celkově příjemný zážitek, není důvod, proč sem občas nezajít na oběd.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pro nás již tradiční podnik, který rádi navštěvujeme a odkud odcházíme vždy naprosto spokojení. Doporučit určitě můžeme především skvělé velké polévky PHO a také BUN.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Milá obsluha, vysvětlí potřebné :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO