Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotka
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Hanoi

V příjemném prostředí restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá vás klidná, příjemná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Podzemní příjemně členitá restaurace připomínající nejvíce vinárnu. Na vietnamskou restauraci dost vkusná výzdoba, zajímavé obrazy. Potěšila mě hudební kulisa: tichá, instrumentální, evropská. Bohatý výběr, ale jídelníček i jednotlivá jídla jako by byly směsí Vietnamu a české Číny. Vše bylo ovšem chutné a dost levné. Na jídlo jsem nečekal dlouho. Platí se u baru, to je podle mě vada na kráse. Celkově příjemný zážitek, není důvod, proč sem občas nezajít na oběd.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno