Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 457x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hajnovka

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
83% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 193x
4 225x
3 33x
2 5x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Reštauráciu Hájnovka som navštívil už niekoľký krát. Vždy spokojnosť. Výborná kuchyňa (krídla), vynikajúca tanková Plzeň a neskutočné pivo Matuška sú len jeden z dôvodov, prečo Hájnovku navštíviť.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Takhle by to mělo vypadat! Pohotový a milý číšník, který má svou práci rád. Přivítá hosty, usadí je, má přehled a dokáže doporučit z menu, průběžně kontroluje, zda je vše v pořádku a zda jsou všichni jsou spokojeni. Pivo Matuška - vynikající. Každý z party si objednal jiné jídlo a nejenže jsme ho měli na stole relativně za chvilku, ale bylo ještě perfektně připravené - prezentace i chuť (a to patřímě k těm náročnějším). Kuchaři, klobouk dolu! Prostředí také velmi příjemné. Výsledek: 7 naprosto spokojených hostů. Párkrát už jsme tu byli a zase se si to brzy rádi zopakujem.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zpočátku jsme si nepřišli příliš vítáni, průběhem návštěvy to již bylo lepší a lepší. Dýňový teplý salát byl více o jiných ingrediencích, než o dýni (příliš jí tam nebylo)... přítel ale měl vepřovou panenku a ta byla VYNIKAJÍCÍ!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hajnovka is one of my favourite restaurants in Prague. The food is delicious, I'm crazy about its ribs and chicken wings, but everything I have tried here was amazing. I totally recommend this restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
We let our wait person know we were ready to order. It took her 30 minutes to return to take our order. Almost an hour later our food had not arrived. We all ordered off the Daily Offer. When we finally got her attention she went to the kitchen before coming to our table to tell us it would be a few more minutes. When we got the bill we had been charged for two beers when we had only one.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO