Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 437x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hajnovka

Plzeňská restaurace v centru Prahy. Historická restaurace z 19. století, kterou postavil F.J. Heine. Nabízí českou kuchyni a pivo z tanku.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Na Hajnovku jsme chodili často na dobré pivko a vždy jsme si dávali výbornou masovou tlačenku s jemně na vlásky nakrájenou cibulí a domácí pečený chleba. Při poslední návštěvě jsme si dali opět tlačenku. Zůstali jsem na to koukat, když nám servírka donesla dvě slaboučké skoro průhledné kolečka na talíři….. ani to nešlo napíchnout na vidličku. Zřejmě se změnil kuchař !!!!!! a personál také !!!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha velmi dobrá, rychlá, příjemná. Z jídel mohu hodnotit jenom dvě, vepřová líčka a svíčkovou. Obě jídla na velmi dobré úrovni, chutná a servírovaná bez zbytečného prodlení. V obavě, abych sehnal místo v restauraci, použil jsem rezervace. Byl jsem překvapen, že v restauraci bylo tentokrát velmi málo hostů, takže řada stolů byla neobsazená. V průběhu večera se tento malý počet hostů nezvýšil. Dvě maminky s malými dětmi odcházely po 21 hodině. Tento obrázek je zřejmě odrazem nové legislativy o úplném zákazu kouření v těchto pohostinských zařízeních.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO