Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hájenka Kersko

Restaurace Hájenka, též známá z filmu, vám nabízí kromě výběru klasických jídel hlavně speciality ze zvěřiny - kančí kýtu se šípkovou omáčkou, kančí pečeni se zelím nebo kančí guláš. Uvnitř je příjemné posezení u krbu, salonek pro 20 osob vhodný na různé rodinné či firemní oslavy. V letních měsících můžete strávit příjemné chvíle na zahrádce pro 300 osob, která je pro případ deště zastřešená, dále je zde možnost zahrát minigolf. Rodiče s dětmi mohou využít pískoviště s hračkami. Pro aktuální otevírací dobu, prosím, navštivte webové stránky restaurace.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné posezení uprostřed lesa s tradiční českou kuchyní orientovanou na zvěřinu. Tradiční kančí se šípkovou je zde vyhlášené široko daleko. Pokud jste v okolí, rozhodně se vyplatí zavítat. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo výborně, obsluha velmi příjemný a hlavně empaticka . Rádi se vrátíme !
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět velice milá obsluha a tradiční výborná zvěřinka. Jako polévky jsem ochutnali skvělou, hustou, skoro přesnídávkovou fazolovou polévku s pikantní klobáskou a delikatesní gulášovku z divočáka. Jako hlavní chody jsem museli zkusit jelení se švestkovou omáčkou a neméně skvěloou nadívanou křepelku. Vše na výýýýýbornou a příště opět zavítáme - nezapomenutelný zlatý advent!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO