Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

H Club

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Bohužel musím konstatovat, že obsluha se zde neumí chovat. Přinesla nám tři jídla z osmi se špatnou přílohou, vylila několik lahví nealka a při placení nám místo 700,- Kč vrátila jen 300,- Kč. Omluvu jsme neslyšeli ani jednou. Kromě toho některá jídla byla studená, jiná nedovařená a vepřové maso tuhé. Rozhodně podnik nedoporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace kousek od centra města, bezproblémové parkování. K dispozici jsou salonky, velký sál (pro větší oslavy atp.) a sympatická zahrádka. Jídlo bylo dobré, je tu ovšem velký prostor ke zlepšení. Nejhůř bych hodnotila obsluhu, nenastal žádný větší problém, ale obě dámy mi nepřišly moc ochotné a pokud přijde host, obsluha by měla donést jídelní lístek a ne přijít s "Prosím?"

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO