Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gurmania Průhonice

Pozvou vás tady do nově zrekonstruovaných prostor bývalé Hospody v Holi – nyní Restaurantu Gurmania, který jsme s ohledem na požadavky současného pohostinství nejen zmodernizovali, ale také doplnili dalším vybavením a rozšířili, ve snaze nabídnout vám nejen příležitost k odpočinku, ale i kvalitní kuchyni s bohatým výběrem jídel i nápojů připravených pro všechny věkové i zájmové skupiny. Restaurant nese název Gurmania a hlavním zájmem je především uspokojení vašich gastronomických potřeb. Ale nejen jich. Dřívější Hospoda v Holi má v Průhonicích dlouholetou tradici – zejména v nabídce kvalitních jídel, ale to tady považují za samozřejmost.Chtějí vám však poskytnout i něco navíc a umožnit i naplnění vašich dalších přání. Dominantou restaurace je letní zahrádka s kapacitou 100 míst, situovaná v zadní části objektu, tedy na místě odcloněném od silnice, takže tu můžete v klidu posedět a najíst se chráněni od hluku silnice a výfuků projíždějících automobilů. Nabízejí vám tady romantické posezení pod vysokými stromy, poblíž stylové kamenné zdi, ohraničující celý pozemek. V této části zahrady je také dětský koutek, kde si i ti nejmenší najdou svoji zábavu a jejich doprovod si tady v klidu bude moci popovídat při kávě nebo si jen tak odpočinout. Ve výčtu menu naleznete nejenom tradiční českou klasiku, ale také pokrmy z oblasti středomoří či dalších exotických míst. Jako zajímavost vám přitom nabízejí pohled přímo do kuchyně, takže budete mít možnost být u toho a sledovat, jak se vámi objednané jídlo připravuje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Večeře se vydařila, jenom je škoda že je v restauraci příliš hlučno, špatná akustika, ale nakonec jsme si přesedli v ,,výčepu´´ a už jsme se slyšeli. Při naší návštěvě nás obsluhovali dě číšnice, jedna byla milá a usměvavá a rychlá, a druhá přesný opak. Jídlo bylo ale výborné a určitě stojí za to restauraci navštívit.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Výborná obsluha, rychle připravené jídlo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Mojím favoritem je zde pivo z pivovaru MMX, které je vynikající. Jídlo je poměrně dražší na tento typ restaurace, ale dobré. V létě ideální na zahrádku hned u Smíchovského nádraží.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO