Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gurmania Smíchov

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Výborná poloha naproti Smíchovskému nádraží s příjemnou venkovní zahrádkou. Pivo skvělé a jídlo chutné. Z těchto důvodů chválím. Bohužel obsluha zahrádky nestíhala, byla bez nálady a celkově kazila dojem příjemného posezení :( Pro mě je však personál jedním z hlavních lákadel příjemně stráveného posezení u piva.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Gurmania, to je sázka na jistotu. Velmi příjemné prostředí, chutné jídlo, výborné pivo, pohoda. Navíc optimální poloha přímo u metra. Pro posezení s kolegy je to jako dělané.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Gurmania na Smíchově jsme opět zavítali s kamarádem na pár piv a bacon egg burger. Pivo dobré, burger také, akorát obsluha později k večeru již příliš neopouštěla okolí baru. Ale zase se sem určitě vrátíme ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé a byli jsme velmi spokojeni. Jedná se velice klidné a příjemné prostředí, ochotný, milý personál. Všem nám moc chutnalo, jídla byla pěkně naservírována a rovněž nápoje byly v pořádku. Určitě se sem budeme rádi vracet a přátelům tuto restauraci budeme doporučovat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Točená Plzeň nám opravdu hodně chutnala, pěna smetanová, bez bublinek, jak má být. Tagliata z jihoamerického býčka s frize salátem s tomaty, panenským olivovým olejem, parmazánem a rozpečenou bagetou - neboli natenko nakrájené plátky hovězího - maso bylo růžové a skoro se rozplývalo na jazyku, lze ho rozhodně doporučit!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mají tu výborné vlastní pivo, které jim vaří pivovar MMX. Jídla jsou o něco dražší (zejména polední menu, to je přes 100 Kč), ale je dobré a obsluha je příjemná.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Gurmanie jsem v krátké době zavítal podruhé, tentokrát však z jiných důvodů. Dnešní návštěva byla spojená s posezením s kamarádem, kterého jsem delší dobu neviděl. Dali jsme si dobré pivo a vynikající jídlo!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Gurmania na Smíchově jsem si tentokrát zvolili jako místo konání naší firemní porady. Příjemně jsme poseděli, najedli se, napili a dokonce jsme i něco konstruktivního vymysleli :-).
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nekuřácká část restaurace, pokud se to tak dá nazvat, je spojena s kuřáckou částí, tj. se zbytkem prostoru a tak podle mne ztrácí význam. Nejedná se však o žádný zakouřený podnik. Bezproblémová rezervace přes Restu s rychlým potvrzením. Fajn obsluha. Dobrý burger a vlastní pivo Gurmánia 11° MMX.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prijemna restaurace. Trochu pomalejsi, ale velmi prijemna obsluha. Jidlo bylo vyborne. Vyhodou je zahradka u restaurace a lokalita u metra. Doporucuji na posezeni s prateli.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO