Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gurmania Smíchov

V příjemném prostředí restaurace se můžete těšit na nabídku specialit z české i mezinárodní kuchyně, bohatý výběr vín z různých oblastí, především tuzemska.

Restaurace je rozdělena na dvě části. Na kavárnu o kapacitě 70 míst, která je situována v horní části a je určena k příjemnému posezení u skvělého espressa s dezertem, či u sklenky vína.

Restaurace pro 100 hostů nabízí prostor ke klidnému posezení u oběda či večeře.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Výborná poloha naproti Smíchovskému nádraží s příjemnou venkovní zahrádkou. Pivo skvělé a jídlo chutné. Z těchto důvodů chválím. Bohužel obsluha zahrádky nestíhala, byla bez nálady a celkově kazila dojem příjemného posezení :( Pro mě je však personál jedním z hlavních lákadel příjemně stráveného posezení u piva.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Gurmania, to je sázka na jistotu. Velmi příjemné prostředí, chutné jídlo, výborné pivo, pohoda. Navíc optimální poloha přímo u metra. Pro posezení s kolegy je to jako dělané.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Gurmania na Smíchově jsme opět zavítali s kamarádem na pár piv a bacon egg burger. Pivo dobré, burger také, akorát obsluha později k večeru již příliš neopouštěla okolí baru. Ale zase se sem určitě vrátíme ;-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO