Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gurmania Smíchov

Restaurace je členěna na dvě části, kde si můžete vychutnat speciality české i zahraniční kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Gurmania, to je sázka na jistotu. Velmi příjemné prostředí, chutné jídlo, výborné pivo, pohoda. Navíc optimální poloha přímo u metra. Pro posezení s kolegy je to jako dělané.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Gurmania na Smíchově jsme opět zavítali s kamarádem na pár piv a bacon egg burger. Pivo dobré, burger také, akorát obsluha později k večeru již příliš neopouštěla okolí baru. Ale zase se sem určitě vrátíme ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé a byli jsme velmi spokojeni. Jedná se velice klidné a příjemné prostředí, ochotný, milý personál. Všem nám moc chutnalo, jídla byla pěkně naservírována a rovněž nápoje byly v pořádku. Určitě se sem budeme rádi vracet a přátelům tuto restauraci budeme doporučovat.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO