Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Grande

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace se nachází na městském náměstí. Prostředí restaurace má stylovou atmosféru. Personál restaurace je ochotný. Jídlo dobré. Možnost platby platební kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Umístění restaurace přímo v centru města na náměstí. V restauraci je příjemné posezení. Obsluha je příjemná a vybrané jídlo je chutné. Platba platební kartou je bez problémů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí restaurace v centru města. Obsluha restaurace byla milá a ochotná. Velký výběr jídel z jídelního lístku. Objednaná jídla byla chutná a i velikost porcí byla odpovídající. Vřele doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Až na dlouhé čekání (1 hod) na jídlo v prázdé restauraci, výborné.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Pizza z snad rajcatoveho protlaku. Lepší by uvařil každý i bez Hruskovo pomoci. Personál sice přívětivý ale nestíhá protože na objednání jídla došlo a při páté návštěvě. Prostředí v hystoricke budově žádna změna od 80.tych let.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO