Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Grande

Grande restaurant Chomutov je příjemná restaurace v centru města Chomutova, kde vás příjemně překvapí atmosféra a skvělá česká a italská kuchyně a výběr z alkoholických a nealkoholických nápojů.Restaurace se dělí na tři místnosti, první s barem má kapacitu 35 míst, druhá – nekuřácká místnost skýtá posezení 40 míst a třetí s pohledem na rozpálenou pec na pizzu je pro 26 osob. První místnost je až na jeden nízký schod téměř bezbariérová, stejně jako moderní sociální zařízení.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace se nachází na městském náměstí. Prostředí restaurace má stylovou atmosféru. Personál restaurace je ochotný. Jídlo dobré. Možnost platby platební kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Umístění restaurace přímo v centru města na náměstí. V restauraci je příjemné posezení. Obsluha je příjemná a vybrané jídlo je chutné. Platba platební kartou je bez problémů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí restaurace v centru města. Obsluha restaurace byla milá a ochotná. Velký výběr jídel z jídelního lístku. Objednaná jídla byla chutná a i velikost porcí byla odpovídající. Vřele doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO