Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Granada

Restaurace se nachází na ideálním místě ve středu města hned vedle parku. Vyznačuje se stylovým prostředím uvnitř s kapacitou 45 míst a vnější zahrádkou krytou slunečníky s kapacitou také 45 míst. Posezení uvnitř i venku vhodné pro všechny věkové kategorie a vzhledem k bezbariérové přístupnosti i pro rodiny s kočárky. Pořádají se zde nejen narozeninové oslavy nebo svatby, ale hlavně firemní a rozlučkové večírky. Na přání Vám zajistí zákusky a dorty z pravé šlehačky a pro pobavení i živou hudbu. Ve všední dny Vám nabízí denní menu v době od 10:00 do 14:00 hodin. Najdete zde jídla z české, španělské a mexické kuchyně a přijdou si zde na své i příznivci pizzy, salátů, steaků nebo tataráčků.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO