Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Goliáš

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Již při příchodu nás přivítal špinavý ubrus (může se stát, nikdo neví, jaký byl host před námi), jinak prostředí vcelku standardní. Objednal jsem si specialitu šéfkuchaře (tak je to přímo v lístku) "Bylinkové palačinky plněné špenátem a hříbky, zapečené sýrem" (viz foto). V náplni hříbky silně prohrávaly proti žampiónům (tak 1:7). Houby byly mražené (potvrdila přímo obsluha). Špenát vodový (asi taky rozmražený). Palačinky oschlé pod silnou vrstvou sýrové krusty. Dokázal jsem sníst tak čtvrtinu, víc se nedalo. Když jsem chtěl jidlo reklamovat, paní majitelka mi oznámila, že "není důvod". Na palačinky jim prý už 7 let chodí zástupy a nechávají si je balit domů. Za jidlo, které jsem ani nebyl schopen sníst, jsem tedy zaplatil plnou cenu. Už nikdy více.
Restaurace Goliáš
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Začátek trošku rozpačitý -. klienti Restu prý často rezervaci nechají propadnout... Objednali jsme si polévku, druhé i nápoj. Polévku jsme obdrželi okamžitě, vzápětí nápoje. Na hlavní jídlo jsme trošku čekali, ale není se co divit - zaznamenali jsme jinou rezervaci pro dost početnou skupinu. Nicméně do hodiny jsme byli po jídle. Děti byly s jídlem naprosto spokojené, mně taky chutnalo. Obsluha milá, rychlá. Malý vroubek - jedna kabinka WC pro dámy, malínká - málo "manévrovacího" prostoru. Určitě se zase někdy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Poprvé jsme navštívili rozšíření restaurace. Příjemné posezení v jednom ze zákoutí. Měli jsme štěstí na zvěřinové hody, které mnozí z nás využili - k velké spokojenosti. Ochotná příjemná obsluha. Doporučuji k další návštěvě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace s příjemnou a na máš počet, kdy nás tam bylo 9 i rychlou obsluhou, kvalitním jídlem a příjemným prostředím. Celkově i rodinou hodnoceno velmi dobře.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace v centru Olomouce se zahrádkou a moc milá obsluha. Pestrý jídelníček, velmi chutná jídla a domácí limonády za rozumné ceny. Obrovské porce, které jsme si nechávali ještě zabalit :).
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výběr jídla stylový, jídlo velmi chutné. Ocenily jsme, že na výběr se našli i jednodušší varianty jídla. Personál velmi ochotný. Jenom záchodky by si zasloužili revitalizaci :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo, přiměřené ceny a dobrá obsluha, co víc si přát.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V centru Olomouce je restaurací jako máku. Konkurence veliká. Goliáš se ale nemusí bát. To co předvedli na naší rodinné oslavě..... skvěle uvařeno, hojné porce a ochotný usměvavý personál. No prostě paráda. PS: v této cenové hladině se rozhodně neutopíte ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO