Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Goliáš

V této restauraci máte možnost vybrat si z velké nabídky české kuchyně i mnoha dalších specialit. Restaurace nabízí pořádání hostin, svateb či promocí. Personál restaurace může dle vašeho přání uspořádat rauty a další cateringové služby i mimo prostory restaurace. Od roku 2011 je otevřena i pivnice "Bernard".

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace s příjemnou a na máš počet, kdy nás tam bylo 9 i rychlou obsluhou, kvalitním jídlem a příjemným prostředím. Celkově i rodinou hodnoceno velmi dobře.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace v centru Olomouce se zahrádkou a moc milá obsluha. Pestrý jídelníček, velmi chutná jídla a domácí limonády za rozumné ceny. Obrovské porce, které jsme si nechávali ještě zabalit :).
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výběr jídla stylový, jídlo velmi chutné. Ocenily jsme, že na výběr se našli i jednodušší varianty jídla. Personál velmi ochotný. Jenom záchodky by si zasloužili revitalizaci :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO