Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 22x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Goliáš

V této restauraci máte možnost vybrat si z velké nabídky české kuchyně i mnoha dalších specialit. Restaurace nabízí pořádání hostin, svateb či promocí. Personál restaurace může dle vašeho přání uspořádat rauty a další cateringové služby i mimo prostory restaurace. Od roku 2011 je otevřena i pivnice "Bernard".

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Začátek trošku rozpačitý -. klienti Restu prý často rezervaci nechají propadnout... Objednali jsme si polévku, druhé i nápoj. Polévku jsme obdrželi okamžitě, vzápětí nápoje. Na hlavní jídlo jsme trošku čekali, ale není se co divit - zaznamenali jsme jinou rezervaci pro dost početnou skupinu. Nicméně do hodiny jsme byli po jídle. Děti byly s jídlem naprosto spokojené, mně taky chutnalo. Obsluha milá, rychlá. Malý vroubek - jedna kabinka WC pro dámy, malínká - málo "manévrovacího" prostoru. Určitě se zase někdy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Poprvé jsme navštívili rozšíření restaurace. Příjemné posezení v jednom ze zákoutí. Měli jsme štěstí na zvěřinové hody, které mnozí z nás využili - k velké spokojenosti. Ochotná příjemná obsluha. Doporučuji k další návštěvě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO