Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Goliáš

V této restauraci máte možnost vybrat si z velké nabídky české kuchyně i mnoha dalších specialit. Restaurace nabízí pořádání hostin, svateb či promocí. Personál restaurace může dle vašeho přání uspořádat rauty a další cateringové služby i mimo prostory restaurace. Od roku 2011 je otevřena i pivnice "Bernard".

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Již při příchodu nás přivítal špinavý ubrus (může se stát, nikdo neví, jaký byl host před námi), jinak prostředí vcelku standardní. Objednal jsem si specialitu šéfkuchaře (tak je to přímo v lístku) "Bylinkové palačinky plněné špenátem a hříbky, zapečené sýrem" (viz foto). V náplni hříbky silně prohrávaly proti žampiónům (tak 1:7). Houby byly mražené (potvrdila přímo obsluha). Špenát vodový (asi taky rozmražený). Palačinky oschlé pod silnou vrstvou sýrové krusty. Dokázal jsem sníst tak čtvrtinu, víc se nedalo. Když jsem chtěl jidlo reklamovat, paní majitelka mi oznámila, že "není důvod". Na palačinky jim prý už 7 let chodí zástupy a nechávají si je balit domů. Za jidlo, které jsem ani nebyl schopen sníst, jsem tedy zaplatil plnou cenu. Už nikdy více.
Restaurace Goliáš
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Začátek trošku rozpačitý -. klienti Restu prý často rezervaci nechají propadnout... Objednali jsme si polévku, druhé i nápoj. Polévku jsme obdrželi okamžitě, vzápětí nápoje. Na hlavní jídlo jsme trošku čekali, ale není se co divit - zaznamenali jsme jinou rezervaci pro dost početnou skupinu. Nicméně do hodiny jsme byli po jídle. Děti byly s jídlem naprosto spokojené, mně taky chutnalo. Obsluha milá, rychlá. Malý vroubek - jedna kabinka WC pro dámy, malínká - málo "manévrovacího" prostoru. Určitě se zase někdy vrátíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO