Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Golf

Restaurace Vám nabízí široký výběr z kuřecího, vepřového, hovězího. Samozřejmě nechybí i pokrmy z ryb či jídla bezmasá nebo sladké dezerty na závěr. Výběr alkoholických a nealkoholických nápojů je taktéž barvitý. V letních měsících je k dispozici krytá terasa, kde naleznete rovněž příjemné posezení a obsluhu. V rámci areálu restaurace je možno využít mini-golf, nafukovací hrady pro Vaše nejmenší. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Doporučujeme - příjemné posezení v hezkém prostředí, obsluha velmi dobrá ( bylo celkem málo hostů) , dobré pití (víno). Kuchaři děkujeme za dobré jídlo (vynikající PIZZa). Byli jsme velice spokojeni. Ale..., trochu nám, a možná nejen nám. vadí poměrně razantní zdražení ( to od začátku prosince 2016).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po nějaké době jsme s manželkou opět navštívili tuto výbornou restauraci, a - "neprohloupili" jsme. Výborné jídlo ( pizza ) i pití ( víno (manželka) i pivo (já)). A nejen to - rovněž obsluha perfektní.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborné, všechno výborné. Den byl jako malovaný, tak se nám (byli jsme čtyři) moc dobře sedělo a povídalo při dobrém pití (pivo a ženy víno) i dobrém jídle.(pizza). CHvála nejen kuchaři ale i obsluze. Vše bylo rychlé, perfektní.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO