Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Goldek

Restaurace Goldek je v centru Starého města na klidném místě, vnitřní kapacita restaurace nabízí 40 míst k sezení a 20 míst na venkovním posezení. Vedle restaurace je k dispozici a možnost využívat dětské hřiště. Restaurace je pokryta signálem wifi.
Nabízejí zde možnost celodenního stravování, tj. denní menu, minutky, domácí burgery, sladké i slané palačinky, moučníky vlastní výroby (včetně možnosti jejich objednání a pečení na zakázku). V kuchyni využívají kvalitní bioprodukty z místní firmy PRO-BIO, s.r.o..
Restaurace je vhodná i pro stravování početnějších skupin zájezdů, školních výletů apod., ale i menším skupinám, jednotlivcům, turistům a návštěvníkům Starého Města a okolí.
Restaurace je svým prostředím a pohodovou atmosférou vhodná pro pořádání rodinných oslav a svatební hostiny, firemních akcí, večírků a oslav. Při těchto příležitostech je možno využívat jukebox a karaoke.
Dále hostům nabízejí kvalitní vína z jižní Moravy a domácí burgery, kuřecí klřidélka, palačinky a chutné topinky.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    2

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba