9 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Goldek

Restaurace Goldek je v centru Starého města na klidném místě, vnitřní kapacita restaurace nabízí 40 míst k sezení a 20 míst na venkovním posezení. Vedle restaurace je k dispozici a možnost využívat dětské hřiště. Restaurace je pokryta signálem wifi.
Nabízejí zde možnost celodenního stravování, tj. denní menu, minutky, domácí burgery, sladké i slané palačinky, moučníky vlastní výroby (včetně možnosti jejich objednání a pečení na zakázku). V kuchyni využívají kvalitní bioprodukty z místní firmy PRO-BIO, s.r.o..
Restaurace je vhodná i pro stravování početnějších skupin zájezdů, školních výletů apod., ale i menším skupinám, jednotlivcům, turistům a návštěvníkům Starého Města a okolí.
Restaurace je svým prostředím a pohodovou atmosférou vhodná pro pořádání rodinných oslav a svatební hostiny, firemních akcí, večírků a oslav. Při těchto příležitostech je možno využívat jukebox a karaoke.
Dále hostům nabízejí kvalitní vína z jižní Moravy a domácí burgery, kuřecí klřidélka, palačinky a chutné topinky.
Zobrazit více
  • +3

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace