Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gentleman

Restaurace při penzionu Gentleman nabízí 50 míst uvnitř a navíc 80 míst v létě pod pergolou. Denně vaří jak polední menu, tak minutkovou kuchyni. Je možné si zde zamluvit prostory na srazy, svatby, či oslavy firem. Parkování je přístupné v objektu. K restauraci je velká přilehlá zahrada, kde se nachází minigolf s 18-ti hracími poli, dětský koutek, pískoviště, trampolína, elektronické ruské kuželky a stolní tenis.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Asi hodnocení nikoho nepřekvapí... co víc taky čekat. Gentleman podle mně těží jen z dobrého umístění hned vedle fakulty VŠE. Personál je ochotný, ale personálem může být pravděpodobně kdokoliv. Stejně tak kuchařem, protože od jídla nelze očekávat vůbec žádnou úroveň nebo kvalitu. Prostředí úplně obyčejné a zašlé.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí hezké s možností zabavení dětí na přilehlém hřišti. Pěstoval v celku příjemný. Jídlo průměrné. Cena lehce naddimenzovaná. Tento podnik doporučuji pro nenáročné...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO