Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gejzír

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo (především musím vyzdvihnout tatarák) a dobré pivo. V letních měsících je velmi příjemná a klidná zahrádka ve vnitrobloku. Škoda jen poměrně brzké zavíračky, hodinka na víc by se hodila ....
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Na Boleslav poměrně dobrý, jídlo je spíš taková klasika z polotovarů, ale porce jsou vydatné za solidní ceny. Pivo by mohlo bejt ošetřeno trošku líp a obsluha by mohla bý brisknější
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Dnes tedy v Gejzíru "všechno" špatně. Obsluha krapet nestíhala, restaurace byla prakticky prázdná. Ale tedy "chňochy" s restovanou zeleninou. Zelenina syrová a tvrdá, měli jsme to čtyři ze čtyř a už nikdy. Kachna vypadala skvěle udělal jsem chybu, že jsem si ji nedal.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredi, super personal, dobre puvo a jidlo a hlavne, bez rezervace nemate sanci. Stale plno. Siroky sortiment piva dovoli vybrat kazdemu. Letni terasa bude brzo tema!!!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná nekuřácká restaurace s dobrým jídlem a pivem. Pro komornější akce je k dispozici oddělený salonek, který zaručí soukromí. Příjemné je rovněž, že půl hodinky před zavíračkou sběsile nekasírují, nedávají okolní židle nahoru atd. Vracím se rád.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasná restaurace! Vstup sice vůbec neláká k návštěvě, ale interiér je velmi vkusně zařízen, zahrádka moc příjemná a klidná (v rohu dětský koutek), jídlo absolutně perfektní a obsluha bezkonkurenční! Bylo nás osm, takže námi naobjednaná jídla velmi pestrá - ani k jednomu jakákoliv výtka. Porce obrovské, krásně naservírované a chuťově znamenité.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci vřele doporučuji. Skvělé jídlo a milá obsluha. Nekuřácká restaurace s možností posezení venku (k dispozici i deky,kdyby bylo chladněji). Určitě se budu vracet častěji. :-)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO