Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Staročeská restaurace Galerka

Restaurace Galerka nabízí stylové prostředí s otevřeným krbem, příjemnou obsluhou a kulinářskými specialitami kuchaře. Kapacita 200 hostů (100 uvnitř, 100 na zahrádce).

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí, ochotný a milý personál. Jídlo chutné a rychle bylo na stole. Výběr z jídelního lístků není zavratny, ale dá se vybrat. Myslím, že můžu doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásná a velmi prostorná restaurace s velkou a zajímavě členěnou zahrádkou umožňující jistě letní grilování a podobně. Jídlo bylo vynikající! Pivo také. Můžeme jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik je opravdu prostorný. Venkovní zahrádka je přímo určená k pořádání větších akcí - kapacita opravdu slušná. Restauraci jsme navštívili v době oběda. Ceny obědového menu i celkově jsou trochu vyšší, což asi odpovídá této lokalitě. Jídlo bylo ale moc dobré. Navíc vynikající Plzeň. Doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO