Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Galerie

Když se ke stylovému prostředí přidá kvalita, je vždy důvod se vrátit. A to bylo a bude cílem tohoto podniku - vytvořit pro Vásprostředí s přátelskou atmosférou, dobrým jídlem a pitím, kde strávíte skvělý večer a příjemně se odreagujete po náročném dni, nebo jen zaskočíte na rychlý oběd. Kuchař Vás mile překvapí nejen excelentní chutí, ale také vizuální kreativitou, se kterou pokrmy mezinárodní i české kuchyně připravuje tak, abyste si odnesli netušený kulinářský zážitek. Nabízejí zde možnost pořádání večírků, narozeninových party, svatebních hostin, slavnostních rautů, třídních srazů, firemních akcí a oslav všeho druhu. Od pondělí do pátku pro Vás je každý den sestavené jiné menu k rozšíření standardního jídelního lístku. Dle sezonních surovin je obměňován i jídelní lístek. V restauraci Galerie můžete také shlédnout fotografie začínajících fotografů, které pro Vás průběžně obměňují. .

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO