Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Galera M

Provoz restaurace s nabídkou minutkové kuchyně, specialit, denního menu, zapečených misek a domácích moučníků.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci Galera se mi celkem líbilo. Dali jsme si sice jen palačinku a kávu, ale palačinka byla dobrá. Prostředí hezké a obsluha velice milá. Galeru mohu doporučit.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Návštěvu v restauraci Galera musim hodnotit průměrně. Prostředí je tam celkem příjemné, paní číšnice byla také příjemná. K jídlu jsem si dal pouze palačinky, která byla dobrá, ale jedl jsem i lepší.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Galera je klasická hospoda, kam jdete, když chcete jen v klidu pokecat s kamarádem/kamarádkou a nechcete u toho být moc rušeni. Personál je celkem vstřícný, prostředí jednoduše hospodské, čili žádná sláva. Pivo natočit umí, takže v pořádku. Dávat si zde jídlo je celkem odvaha. Nevyzkoušela jsem to a zkoušet ani nebudu :-). Na Rumburk asi OK.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO