Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Formanka

Historie sahá až do roku 1894, kdy zde začal hostinskou činnost provozovat praděd současného majitele. Zastavovali se zde formani, přepřahali tu koně, přespali a ráno pokračovali v cestě dál. Později se zde zastavovali řidiči autobusů, turisté, zájezdy a všichni, co se chtěli dobře najíst. Nynější majitel pokračuje dál v této tradici. Nabízí velmi bohatý výběr domácí kuchyně, možnost pořádání hostin, svateb, velké parkoviště, možnost parkování autobusů. Na objednávku nabízí zhotovení studených i teplých rautových mís pro firemní a soukromá setkání všeho druhu. Na objednávku nabízí kompletní sestavení menu dle individuálního přání (pečená kolena, uzená masa). V zimních měsících nabízí zabíjačkové speciality.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 2
Obsluhující číšník je poněkud introvertní, takže se mnou prostě téměř nemluvil. Možná jsem ho objednávkou dokonce trochu obtěžoval. Podobně nežádoucím jevům, jako je objednávání jídla, se zde snaží předcházet poměrně malým výběrem na jídelním lístku. Jídlo bylo těžké, nasáklé olejem a jiná chuť v něm bohužel téměř nebyla rozeznat. Prostředí připomíná zastavárnu či vetešnictví a typickou cílovou skupinou je pravděpodobně špatně placený dělník v jeanové bundě, sledující ČT4 Sport a usrkávající pivo. Ostatním nedoporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bylo to super,skvělé jídlo,super obsluha,příjemné prostředí ,žádné čekání.Byly jsme tu už po několikáté a zase SUPER!!!!Hlavně zvěřina je dělaná z láskou -jen tak dále ,přijdeme zase.
Restaurace Formanka
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Cítil jsem se jako že mě tam nechtějí. Jídlo - horší průměr. Obsluha utrápená, neprofesionální.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO