Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Formanka

Historie sahá až do roku 1894, kdy zde začal hostinskou činnost provozovat praděd současného majitele. Zastavovali se zde formani, přepřahali tu koně, přespali a ráno pokračovali v cestě dál. Později se zde zastavovali řidiči autobusů, turisté, zájezdy a všichni, co se chtěli dobře najíst. Nynější majitel pokračuje dál v této tradici. Nabízí velmi bohatý výběr domácí kuchyně, možnost pořádání hostin, svateb, velké parkoviště, možnost parkování autobusů. Na objednávku nabízí zhotovení studených i teplých rautových mís pro firemní a soukromá setkání všeho druhu. Na objednávku nabízí kompletní sestavení menu dle individuálního přání (pečená kolena, uzená masa). V zimních měsících nabízí zabíjačkové speciality.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bylo to super,skvělé jídlo,super obsluha,příjemné prostředí ,žádné čekání.Byly jsme tu už po několikáté a zase SUPER!!!!Hlavně zvěřina je dělaná z láskou -jen tak dále ,přijdeme zase.
Restaurace Formanka
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Cítil jsem se jako že mě tam nechtějí. Jídlo - horší průměr. Obsluha utrápená, neprofesionální.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO