Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Informace Restaurace Formanka

Formanka nabízí atmosféru klasické české hospody. V poledne nabízí jídelní lístek, každý den jiná hotová jídla. Po celý den pak servírujeme klasická česká jídla, ryby a mimo jiné i speciality hodící se k pivu.

Nabídka piv zahrnuje čepovaná piva Pilsner Urquell, Gambrinus a Regent. Aby pivo chutnalo tak jak má a mělo správný říz, je zapotřebí věnovat mu patřičnou péči. Vaše pivo vám natočíme do perfektně umytého skla z čistého výčepního zařízení a zejména - pivo točíme s láskou.

Posedět, poklábosit, zakousnout něco pikantního, dobře popít nebo třeba zahrát si biliárd - to vše je tady doma.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba