Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Formanka

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Velmi prijemna jidelna s prekvapive dobrym jidlem. Urcite pri navsteve zoo do ra volva.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme na obedovem menu, kuřecí steak i masové kuličky s rajskou omáčkou ve stylu "neurazi ani nenadchne", i ceny mírně vyšší. Přesto se sem da na oběd před nebo po návštěvě zoo zajít, gastronomické potěšení však nečekejte
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná obsluha, přišlo nás méně a měli jsme dokonale připravený stůl. Slečna byla velice příjemná. Pivo dobré. Polévka i salát taktéž. Jedinou vadou jsou dveře dost blízko stolům, takže když někdo otevře, dost jimi táhne. Ale jinak super. Rekonstrukce se povedla.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Formanka prošla rekonstrukcí. Bohužel útulná dřevěnka zmoderněla a výrazně se prosvětlila. Na druhou stranu kuchyně, to je úplně jiná liga. Z těžkého průměru ke hvězdám. Příjemné překvapení byla i obsluha.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO